MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 17516148
nr 1751 6148
Byrå
1800-tal, valnöt. Bredd: 95 cm. Djup: 56 cm. Höjd: 107 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:04:58
11/12 01:07:25
100 kr
15/12 11:00:32